ANKARA SINAV KOLEJİ

Sınav Koleji, Ankara Mustafa Kemal Mahallesi'nde eğitim ve öğretim vermeye devam etmektedir. Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkanlar sunan Sınav Koleji, bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanabilen, yabancı dil ile iletişim becerilerini kazanmış, çağdaş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Uluslararası standartlarda güçlendirilmiş özgün eğitim modeli eğitim ve öğretimde fark yaratmaya çalışan Sınav Koleji Okulu, öğrencilerin doğru bilgiye ulaşmalarında rehberlik ederek, gelişmeye ve yeniliklere açık, bir yaklaşım ve anlayışla çalışmalarına devam etmektedir. Sınav Koleji Kayıt Ücretleri, Sınav Koleji Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıdaki okul linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SINAV KOLEJİ BURSLULUK SINAVI 2016

Y

Okul Adı

ANKARA SINAV KOLEJİ

Telefon

444 7 684

Adres

Mustafa Kemal Mahallesi 2080.Sokak No:4 ÇANKAYA / ANKARA

Web Sitesi

ANKARA SINAV KOLEJİ ÜCRET TIKLA

 

İletişim Bilgileri: 
Bulunduğu İlçe: 
Bulunduğu Şehir: 

İlginizi Çekecek Diğer Konular

BEŞTEPE OKULLARI

Okul Resim: 

Ankara Beştepe Okulları 7000 m2 kapalı alanı, 3000 m2 oyun bahçesiyle yeni eğitim-öğretim yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Beştepe Koleji’nde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin kampüsleri ayrı tasarlanmıştır. Sosyal ve teknik açıdan her türlü imkanın sunulduğu kampüste yüzme havuzundan oyun alanlarına, kulüp etkinliklerinden konferans salonlarına kadar, Avrupa’daki eğitim kurumları standartlarında eğitim mimarlarınca tasarlanmıştır.

BEYSUKENT KOLEJİ

Okul Resim: 

2012 - 2013 eğitim öğretim yılında faaliyete geçen Beysukent Koleji, kısa zamanda çok yol almıştır.

ÖZEL ABC KOLEJİ

Okul Resim: 

Özel ABC Koleji, Ankara Eryaman bölgesinde yer alan bir okuldur. Anaokulu, İlköğretim ve lise bölümleri ile hizmet vermektedir. Butik okul niteliğinde yer alan okul Eryaman Bölgesine değer katmış başarılı özel okullardan biridir.

Okulun 2015 - 2016 öğretim yılı kayıt ve ücret bilgilerine aşağıda vereceğim linkten ulaşabilirsiniz. Eryaman ve Etimesgut bölgesinde oturanların okulu görmesini tavsiye ederim....

 

ANKARA AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ

Okul Resim: 

Türk ve İngiliz sistemlerini kullanarak çift dille eğitim veren nadir okullardan birisidir. Anasınıfı, İlkokul,Ortaokul ve Lise bölümleri ile Ankara İncek Bölgesinde konumlanmış olan okul, yurtdışında eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler için harika fırsatlar sunmaktadır.  Avrupa standartlarında eğitim veren birkaç okuldan biridir. Okuldan randevu alarak görüşmenizi öneririm. Okul hakkında detaylı bilgiler ekteki tabloda verilmiştir.

ÖZEL AŞİYAN KOLEJİ

Okul Resim: 

2010 - 2011 eğitim öğretim döneminde faaliyetine başlayan okul, butik okul niteliğinde etkinliklerini sürdürmektedir. Anasınıfı,ilk ve orta okul bölümleri ile hizmet veren Aşiyan Koleji Ankara'da Mustafa Kemal Mahallesin'de yer almaktadır. Okul hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda vereceğim tabloyu inceleyebilirsiniz...

Özel Aşiyan Koleji Bursluluk Sınavı 11-12 Nisan 2015 tarihinde yapılacaktır..

ASFA ANKARA FERDA KOLEJİ

Okul Resim: 

Asfa Okulları, 1995 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Kuruluş amacı hayırlı nesiller yetiştirmek olan Asfa Ferda Koleji  ilk olarak Anasınıfı, ilkokul, ortaokul, liseSüper Lise ve Anadolu Lisesi ile faaliyete başlamıştır.

ÖZEL LALE KOLEJİ

Okul Resim: 

1985 yılında Özel Lale Erkek Lisesi olarak eğitim öğretim hayatına başlayan okul, Sayın Abdullah Büyük ve eğitim gönüllüleri ile beraber kurulan Lale Koleji, en iyi yatırım insana yapılan yatırımdır felsefesi ile bugün de başarılı eğitimini sürdürmektedir.

ÖZEL YAVUZ OKYANUS BEYSUKENT İLKOKULU

Okul Resim: 

Beysukent Koleji Anasınıfı,ilkokul,ortaokul ve lise bölümleri ile hizmet veren okullardan biridir. Ankara Beysukent bölgesinde yer alan okulun ilkokul kısımı 12 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Ayrıca her şubeden iki sınıf açan okul butik eğitim veren okullardan biridir.

Dersane kökenine sahip olan okul sınava hazırlık aşamasında başarılıdır. Okul hakkında detaylı bilgi için aşağıda vereceğim linki inceleyebilir. İletişim bilgilerinden yararlanarak okulu ziyaret edebilirisniz...

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL BAŞKENT KOLEJİ

Okul Resim: 

Adana Çukurova'da hizmet veren okul anasınıfı, ilk , orta öğretim ve lise bölümleri ile faaliyet göstermektedir. Başkent Üniversitesi kurucu rektörü Prof. Dr. Mehmet HABERAL'ın destekleri ve kurucu temsilcisi sayın Dr. Esma ÇALIK   tarafından yönetilen okul Adana'da Başkent Üniversite'sinin adını duyurmuş değerli okullardan biridir.

Bir Başkentli olarak Adana'da yer alan Başkent Koleji değerli eğitimci kadrosu, kapsamlı eğitim felsefesi ile Çukurova Bölge'sin de fark yaratmış başarılı bir okuldur.

 

 

 

ÖZEL CEYHAN FİNAL OKULLARI

Okul Resim: 

Özel Ceyhan Final Okulları; anaokulu, ilkokul ve ortaokul ve Anadolu Lisesi ile hizmet vermektedir. Ceyhan ilçesinin en önemli kolejlerinden biridir. 

Kayıt Bilgileri ve Kayıt Ücretleri için aşağıda bulunan iletişim numaralarını arayabilirsiniz.