İŞ İLANLARI

İSTEK VAKFI OKULLARI ÖĞRETMEN ALIMI

İstek Vakfı Okulları 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında  görevlendirmek üzere Okul öncesi ve İlkokul sınıf öğretmenleri, Branş öğretmenleri, Rehber öğretmenler ve  Ölçme değerlendirme uzmanları alacak. İstek Vakfı Okullarına başvuru yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. 

ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET OKULLARI ÖĞRETMEN VE PERSONEL ALIMI

Tevfik Fikret Okullarından yapılan açıklamaya istinaden, 2015 – 2016 öğretim yılı için okula öğretmen ve personel alımı yapılacak. Ankara'nın başarılı Kolejlerinden biri olan Tevfik Fikret Okullarındaki açık pozisyonlara ve Tevfik Fikret İş ilanlarına başvurmak isteyenler yazının devamındaki İş Başvuru Linkine tıklayarak başvurularını yapabilirler. Online Başvuruyu sadece Ankara dışından başvuru yapacak olan adaylar kullanabilir. Diğer adayların aşağıda belirtilen adrese gelerek bizzat başvuruda bulunları gerekmektedir.

ÖZEL CECELİ OKULLARI ÖĞRETMEN İLANLARI

Özel Ceceli Okulları 2015-2016 eğitim öğretim dönemi için öğretmen ve personel alacağını açıkladı. Özel Ceceli Kolejinde çalışmak için iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki butona tıklayarak formu doldurabilir ve uygun pozisyonlardan birine başvurabilir. Ceceli Okulları Öğretmen ilanları ve Personel alım ilanları ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir.

DOĞA KOLEJİ ÖĞRETMEN VE PERSONEL İŞ İLANLARI

Türkiye'nin yaygın eğitim kurumlarından biri olan Doğa Koleji, dinamik, güvenilir, öğrencilere ve velilere karşı duyarlı, özgüveni sağlam, her konuda kendisini geliştirmeye açık, kalite odaklı Doğa konseptli başarılı bir kariyer olanağı sunuyor.

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI ÖĞRETMEN VE PERSONEL ALIMI

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında görevlendirmek üzere Okul Yöneticisi,Öğretmen, Native Speaker ve Uzmanlar alacağını açıkladı. Ankara, Denizli, Mersin ve Kayserideki okullara personel alacak olan ODTÜ Geliştirme Vakfı Okullarına başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Native Speaker ilanına başvurmak isteyenler CV'lerini aşağıdaki e-mail adresine gönderebilirler. (English Native Speakers shoul send a cover letter to the following e-mail address.

ARI KOLEJİ YENİ ÖĞRETMEN İŞ İLANLARI

Arı Okulları 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında görevlendirilmek üzere Öğretmen alımı yapacağını açıkladı. Bu kapsamda Arı Kolejlerine Okulöncesi, İlköğretim Sınıf ve Branş, Lise Branş Öğretmenleri ve PDR Ölçme ve değerlendirme Program  Geliştirme  Uzmanları alınacak. Başvuru yapmak isteyenlerin 23 Şubat tarihine kadar İş Başvuru Formunu doldurmaları gerekmektedir. Personel alımı ile ilgili detaylar ve Başvuru formu için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.