BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OKULA KABUL SINAVI

Bahçeşehir Koleji Okula Kabul Sınavı 28 Şubat 2015 tarihinde yapılacak. İlkokul 4, Ortaokul 5,6,7. sınıfların gireceği sınavda öğrencilerin başarılarına göre eğitim bursu verilecektir.Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı ile ilgili detaylar ve Bahçeşehir Koleji Öğrenci Seçme Sınavı ile ilgili detaylar yazının ayrıntılarında verilmiştir. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OKULA KABUL SINAVI SONUÇLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYABİLİRSİNİZ.

20 ŞUBAT 2016 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

27 ŞUBAT 2016 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1994 yılında İstanbul Bahçeşehir'de hizmet vermeye başlayan Bahçeşehir Koleji, çağdaş ve kaliteli eğitimi Türkiye’de yaygınlaştırmak amacıyla Türkiye'nin farklı şehirlerinde okullar açmaya başladı. Bahçeşehir Kolejleri kurumsallaşmış yapısıyla kaliteli hizmet vermektedir. Türkiyede 48 anaokulu, 35 ilköğretim, 17 lise ve 10 bilim müzesi ile eğitim ve öğretim veren Bahçeşehir Kolejleri, önümüzdeki üç yıl içinde okul sayısını 150'ye çıkarmayı planlamaktadır. 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
5 + 2 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

BAHÇEŞEHİR OKULLARI BURSLULUK SINAVI

Bahçeşehir Okulları Bursluluk Giriş Sınavı 20 Şubat 2016 Cumartesi tüm Bahçeşehir Okullarında yapılacak. Lise 9,10,11.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OKULA KABUL VE BURSLULUK SINAVI

Bahçeşehir Koleji Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı 27 Şubat 2015 Cumartesi günü yapılacak. İlkokul 4, Ortaokul 5,6,7. sınıflar için düzenlenen sınavda öğrencilerin aldıkları başarılara göre eğitim bursu verilecek başarılarına göre eğitim bursu verilecektir. Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı ile ilgili detaylar ve Bahçeşehir Koleji Öğrenci Seçme Sınavı ile ilgili detaylar yazının ayrıntılarında verilmiştir.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OKULA KABUL VE BURSLULUK SINAVI - 25 ŞUBAT 2017

Bahçeşehir Koleji Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı 25 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılacak. 4. 5. 6. 7. sınıf öğrencilerinin katılabileceği sınavda öğrencilerin aldıkları başarılara göre eğitim bursu verilecek. Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı ile ilgili detaylar ve Bahçeşehir Koleji Öğrenci Seçme Sınavı ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir. Bahçeşehir Okulları Okula Kabul Sınavına başvurmak için TIKLAYINIZ

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÇAYYOLU KAMPÜSÜ OKULA KABUL SINAVI

Bahçeşehir Koleji Çayyolu Kampüsü Okula Kabul Sınavı 25 Haziran 2016 Cumartesi günü yapılacak. İlkokul 4, Ortaokul 5,6,7. sınıflar için düzenlenen sınavda öğrencilerin aldıkları başarıya göre okula kabul ve kayıt hakkı elde edecekler. Bahçeşehir Koleji Çayyolu Kampüsü Bursluluk Sınavı ile ilgili detaylar ve Bahçeşehir Koleji Öğrenci Seçme Sınavı ile ilgili detaylar yazının ayrıntılarında verilmiştir.

ÖZEL CECELİ OKULLARI GİRİŞ SINAVI

Keçiören ve Çayyolu'nda eğitim vermekte olan Özel Ceceli Okulları 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Giriş Sınavı için başvurular başladı. 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. sınıflarda okuyan öğrencileri kapsayan Çayyolu ve Keçiören Ceceli Okulları giriş sınavına katılmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

VİZYON KOLEJİ BURSLULUK SINAVI

Vizyon Koleji Bursluluk Sınavı 14 Mart 2015 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Vizyon Kolejinin Esenyurt Kampüsünde gerçekleştirilecek olan sınav iki seyans halinda saat 10:00 ve 14:00 saatlerinde gerçekleştirilecek. Sınava gelecek yıl 5,6,7,8 ve 10,11,12. sınıflarda eğitim görecek öğrenciler katılabilir. Vizyon Koleji Bursluluk sınavına katılım ücretsiz olacak. Aynı zamanda Esenyurt Kampüsünde tanıtım günleri de gerçekleştirilecektir.

TED OKULLARI BURSLULUK SINAVI

TED Okulları, başarılı ancak maddi imkanları yetersiz öğrencilerin öğrenimlerine 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren TED'de devam etmelerine yönelik olarak burs verecek.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI

20 ve 27 Şubat Bahçeşehir Okulları Bursluluk Sınavı Sonuçları, bursluluk sınavı ile ilgili değerlenedirmenin yapılmasının ardından online olarak duyrulacaktır.

TED ANKARA KOLEJİ SEÇME SINAVI

TED tarafından yapılan duyuruya göre,  TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokul ve Ortaokulu 2, 3, 4, 5 ve 6. Sınıflarına seçme sınavı ile öğrenci alınacak. Sınav Başvurusu 20 Nisan-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak. Başvuru yapmak isteyen aday velilerin 13 Nisan 2015 tarihinden itibaren aşağıdaki linke tıklamaları gerekmektedir. Bu linke tıklayarak ulaşılacak internet adresinden aday başvuru formu doldurulup kayıt yapılması ve kendi belirleyecekleri gün ve saatte elektronik ortamda randevu

ÖNCÜ KOLEJİ BURSLULUK SINAVI

Ankara Öncü Koleji Bursluluk sınavına şu anda 2,3,4,5,6,7,8,9,10 ve 11. Sınıflara devam eden öğrenciler katılabileceklerdir. Sınav 28-29-30 Mart 2015 (Cumartesi, Pazar, Pazartesi) tarihlerinde yapılacaktır. Sınava katılmak için Öncü Koleji'nin web sitesindeki form doldurularak başvuru yapılacaktır. Öncü Koleji Sınav Başvuru Linki aşağıda verilmiştir. Bu arada formun doldurulması ile alınan sınav giriş belgesi ve nüfus cüzdanı olmayan öğrenciler sınava alınmayacaklar.