ÖNCÜ KOLEJİ BURSLULUK SINAVI

Ankara Öncü Koleji Bursluluk sınavına şu anda 2,3,4,5,6,7,8,9,10 ve 11. Sınıflara devam eden öğrenciler katılabileceklerdir. Sınav 28-29-30 Mart 2015 (Cumartesi, Pazar, Pazartesi) tarihlerinde yapılacaktır. Sınava katılmak için Öncü Koleji'nin web sitesindeki form doldurularak başvuru yapılacaktır. Öncü Koleji Sınav Başvuru Linki aşağıda verilmiştir. Bu arada formun doldurulması ile alınan sınav giriş belgesi ve nüfus cüzdanı olmayan öğrenciler sınava alınmayacaklar. Bundan dolayı belgelerinizi sınav esnasında yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Öncü Koleji Bursluluk Sınavı ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir. Katılacak öğrencilere başarılar dileriz.

ÖNCÜ KOLEJİ 5-6 MART BURSLULUK SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ

Sınav sonuçları 10 gün içerisinde ilan edilecektir. Sınav sonuçlarını aşağıdaki Öncü Koleji Web Sitesi linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Öncü Koleji Bursluluk Sınavı, Okulun aşağıdaki şubelerinde yapılacaktır.

ÖNCÜ KOLEJİ WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ÖNCÜ KOLEJİ BURSLULUK SINAVI BAŞVURU MERKEZLERİ

ÖNCÜ KALİTE AYVALI ŞUBESİ AYVALI MH. SEVAL CD. NO 40 AYVALI
ÖNCÜ KALİTE SANATORYUM ŞUBESİ SANATORYUM CD. NO 162 KEÇİÖREN
ETLİK SINAV DERSHANESİ  YUNUS EMRE CD. MELİKE SK. NO 2 KEÇİÖREN

ÖNCÜ KOLEJİ BURSLULUK SINAVI BAŞVURU MERKEZLERİ

ÖNCÜ KOLEJ İLKOKULU  YUNUS EMRE CD. NO 167 İNCİRLİ KEÇİÖREN
ÖNCÜ KOLEJ ORTAOKULU YUNUS EMRE CD. ÇAYLAK SK. NO 5 İNCİRLİ KEÇİÖREN
ÖNCÜ KOLEJ ANADOLU & FEN LİSELERİ  OSMANGAZİ MH. ANAFARTALAR CD. NO 8 SARAY PURSAKLAR

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
15 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.

İlginizi Çekecek Diğer Konular

ÖNCÜ EĞİTİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVI

Öncü Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı tarihleri açıklandı.  7,8,9,10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katılabileceği sınav 5-6 Mart 2016 (Cumartesi, Pazar günü) tarihlerinde yapılacak. Öncü Koleji Bursluluk Sınavına katılım sağlamak için  Öncü Koleji web sitesindeki formu doldurarak online başvuru yapabilirsiniz. Öncü Koleji Bursluluk Sınavı ile ilgili detaylar için TIKLAYINIZ! 

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OKULA KABUL SINAVI

Bahçeşehir Koleji Okula Kabul Sınavı 28 Şubat 2015 tarihinde yapılacak. İlkokul 4, Ortaokul 5,6,7. sınıfların gireceği sınavda öğrencilerin başarılarına göre eğitim bursu verilecektir.Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı ile ilgili detaylar ve Bahçeşehir Koleji Öğrenci Seçme Sınavı ile ilgili detaylar yazının ayrıntılarında verilmiştir.

TED TAM EĞİTİM BURSU BAŞVURULARI

TED Okulları, maddi imkanları yetersiz öğrencilerin öğrenimlerine TED'de devam etmelerine yönelik burs verecek. Buna yönelik olarak yazılı sınav 5 Mart 2016 Cumartesi günü yapılacak. Yazılı sınavda alınan başarıya göre de öğrecilerle mülakat yapılacak. TED Tam Eğitim Bursu ile detaylar, başvuru koşulları ayrıntılarda yer almaktadır. Başvuru için aşağıdaki Başvuru linkine tıklayabilirsiniz.

 

ÖZEL CECELİ OKULLARI GİRİŞ SINAVI

Keçiören ve Çayyolu'nda eğitim vermekte olan Özel Ceceli Okulları 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Giriş Sınavı için başvurular başladı. 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. sınıflarda okuyan öğrencileri kapsayan Çayyolu ve Keçiören Ceceli Okulları giriş sınavına katılmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

VİZYON KOLEJİ BURSLULUK SINAVI

Vizyon Koleji Bursluluk Sınavı 14 Mart 2015 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Vizyon Kolejinin Esenyurt Kampüsünde gerçekleştirilecek olan sınav iki seyans halinda saat 10:00 ve 14:00 saatlerinde gerçekleştirilecek. Sınava gelecek yıl 5,6,7,8 ve 10,11,12. sınıflarda eğitim görecek öğrenciler katılabilir. Vizyon Koleji Bursluluk sınavına katılım ücretsiz olacak. Aynı zamanda Esenyurt Kampüsünde tanıtım günleri de gerçekleştirilecektir.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI BURSLULUK SINAVI

Bahçeşehir Okulları Bursluluk Giriş Sınavı 20 Şubat 2016 Cumartesi tüm Bahçeşehir Okullarında yapılacak. Lise 9,10,11.

TED OKULLARI TAM EĞİTİM BURSLULUK SINAVI - 24 ŞUBAT 2018

TED Tam Eğitim Bursluluk Sınavı 24 Şubat 2018  Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Türk Eğitim Derneği, bugüne kadar yaklaşık 48 bin başarılı fakat maddi imkanları yetersiz öğrenciye karşılıksız burs imkanı sağladı. TED Okulları, başarılı ancak maddi imkanları yetersiz öğrencilerin öğrenimlerine 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren TED'de devam etmelerine yönelik olarak burs verecek.

TED OKULLARI BURSLULUK SINAVI

TED Okulları, başarılı ancak maddi imkanları yetersiz öğrencilerin öğrenimlerine 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren TED'de devam etmelerine yönelik olarak burs verecek.

ANKARA ÖNCÜ EĞİTİM KURUMLARI BURSLULUK SINAVI

14 - 15 Ocak 2017 Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olan Öncü Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı için başvurular başladı.  Öncü Koleji Bursluluk Sınavına Devlet ya da özel okullarda okuyan 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. Sınıf düzeyindeki öğrenciler katılabilecek.  Ankara Öncü Eğitim Kurumları ortaokul ve lise düzeylerinde okuyan ya da okuyacak olan öğrencilere başarı durumları dikkate alınarak kısmi destek ya da tam burs verilecek.

TED ANKARA KOLEJİ SEÇME SINAVI

TED tarafından yapılan duyuruya göre,  TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlkokul ve Ortaokulu 2, 3, 4, 5 ve 6. Sınıflarına seçme sınavı ile öğrenci alınacak. Sınav Başvurusu 20 Nisan-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak. Başvuru yapmak isteyen aday velilerin 13 Nisan 2015 tarihinden itibaren aşağıdaki linke tıklamaları gerekmektedir. Bu linke tıklayarak ulaşılacak internet adresinden aday başvuru formu doldurulup kayıt yapılması ve kendi belirleyecekleri gün ve saatte elektronik ortamda randevu