ANKARA 9 OCAK 2017 KAR TATİLİ

9 Ocak 2017'de Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu. Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları ve  Ankara'da zaman zaman devam eden kar yağışıyla birlikte hava sıcaklığının düşmesi ve oluşabilecek buzlanma ihtimaline  karşı 9 Ocak 2017 Pazartesi günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okullarında eğitim ve öğretime ara verilecek mi? Ankara Valiliği tarafından kar tatili ile ilgili olarak açıklama yapıldı mı?

Ankara Valiliği tarafından yapılan ve yapılacak olan açıklamalar ile ilgili olarak aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Tatil Yok: Ankara'da 9 Ocak 2017'de derslere devam edilecek. Yani tatil yok. Ankara Valisi tarafından twitter üzerinden yapılan açıklama şöyle: "Sevgili öğrenciler, Meteorolojik verilere göre, Ankara'da okulların tatil edilmesini gerektiren bir durum bulunmamaktadır. İyi dersler."

Ankara'da yoğun kar yağışı, hava sıcaklığının düşmesi  nedeniyle 9 Ocak 2017 Pazartsi günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okulları ile kurumlarında eğitim ve öğretime 1 (bir) gün süre ile ara verilip verilmeyeceği ile ilgili Ankara Valiliği tarafından olası yapılacak açıklamalar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz..

ANKARA VALİLİĞİNİN KAR TATİLİ AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Valiliği tarafından 9 Ocak 2017 kar tatiline ilişkin açıklamaları takip etmek için Ankara Valiliğin aşağıdaki twitter adresinden de güncel haberleri görebilirsiniz:

https://twitter.com/ankaravaliligi

İlginizi Çekecek Diğer Konular

ANKARA 19 OCAK 2016 KAR TATİLİ

19 Ocak'ta Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu. Yaşanan son meteorolojik olaylar ve kar yağışı sonucunda Ankara'da yer yer devam eden kar yağışı ve hava sıcaklığının düşmesiyle oluşabilecek buzlanma ihtimaline  karşı 19 Ocak 2016 Salı günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okullarında eğitim ve öğretime ara verilecek mi? 

ANKARA 21 OCAK 2016 KAR TATİLİ

21 Ocak'ta Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu. Yaşanan son meteorolojik olaylar ve kar yağışı sonucunda Ankara'da yer yer devam eden kar yağışı ve hava sıcaklığının düşmesiyle oluşabilecek buzlanma ihtimaline  karşı 21 Ocak 2016 Perşembe günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okullarında eğitim ve öğretime ara verilecek mi? 

ANKARA 22 OCAK 2016 KAR TATİLİ

22 Ocak'ta Ankara'da Okullar Tatil mi olacak? Ankara'da kar tatili yapılacak mı? Yaşanan son meteorolojik olaylar ve kar yağışı sonucunda Ankara'da yer yer devam eden kar yağışı ve hava sıcaklığının düşmesiyle oluşan buzlanma nedeniyle 22 Ocak 2016 Cuma günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okullarında eğitim ve öğretime ara verildi. Peki Öğrenciler karne almayacak mı? 22 Ocak 2016 Cuma günü Okulların Tatil olması ile birlikte birinci dönem karneleri nasıl verilecek? 

ANKARA 4 OCAK 2016 KAR TATİLİ

Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu...

ANKARA 19 ŞUBAT KAR TATİLİ

Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu...

İSTANBUL 19 ŞUBAT KAR TATİLİ

 İstanbul'da Okullar Tatil mi? İstanbul'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru sonunda yanıt buldu...

2016 - 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM DESTEĞİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

5580 sayılı Kanun kapsamında açılan özel okullarda okuyacak 75.000 öğrenciye eğitim ve öğretim desteği verilecek. 2016-2017 eğitim öğretim yılı için Eğitim Öğretim Desteği Kılavuzu 11 Ağustos'ta MEB tarafından yayınlandı. Bu kılavuzda öğrencilere verilecek olan öğretim desteği tutarları da yer alıyor. Buna göre: Okul Öncesi öğrencilere 2.860 TL, İlkokul öğrencilerine 3.440 TL, Ortaokul ve Ortaöğretim öğrencilerine  4.000 TL, Temel Lise öğrencilerine 3.440 TL destek verilecek.

EĞİTİM ÖĞRETİM DESTEĞİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER

Özel okullarda okuyan öğrenciler için 2016-2017 Öğretim yılı Eğitim Öğretim Desteği başvuruları 15 Ağustos 2016 tarihinde başlıyor. Veliler 2 Eylül 2016 tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. Özel okul teşviğinden faydalanmak için başvuru koşulları neler? Öğrenmek için TIKLAYINIZ.

2016 - 2017 ÖZEL OKUL TEŞVİK BAŞVURULARI SONUÇLARI

Özel Okul Teşvik Başvuru Sonuçları Burada! Özel okulda 2016-2017 döneminde eğitim görecek olan  75.000 öğrenciye sağlanacak olan Devlet Teşviği başvuru sonuçları 5 Eylül 2016 tarihinde açıklanıyor. Başvuru sonucunuzu öğrenmek için başvuru evrağınızda yer alan "Başvuru Güvenlik Numarası"nı sisteme girebilir ve teşvik başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. 2016 - 2017  Eğitim Öğretim Dönemi teşvik başvuruları ile ilgili olarak detaylar için TIKLAYINIZ...

ÖZEL OKUL TEŞVİK SONUÇLARI

2016-2017 döneminde eğitim görecek olan  öğrencilere verilecek olan Özel Okul Devlet Teşviği başvuru sonuçları 5 Eylül 2016 tarihinde açıklandı. 19 Eylül tarihine kadar yapılan tercih işlemlerinin yapılmasının ardından değerlendirme sürecine geçildi. Ailelerin puan durumuna ve okul kontenjanlarına göre belirlenecek olan teşvik sonuçları 20 Eylül 2016 Salı günü açıklanacak.