ANKARA 9 OCAK 2017 KAR TATİLİ

9 Ocak 2017'de Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu. Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları ve  Ankara'da zaman zaman devam eden kar yağışıyla birlikte hava sıcaklığının düşmesi ve oluşabilecek buzlanma ihtimaline  karşı 9 Ocak 2017 Pazartesi günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okullarında eğitim ve öğretime ara verilecek mi? Ankara Valiliği tarafından kar tatili ile ilgili olarak açıklama yapıldı mı?

Ankara Valiliği tarafından yapılan ve yapılacak olan açıklamalar ile ilgili olarak aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Tatil Yok: Ankara'da 9 Ocak 2017'de derslere devam edilecek. Yani tatil yok. Ankara Valisi tarafından twitter üzerinden yapılan açıklama şöyle: "Sevgili öğrenciler, Meteorolojik verilere göre, Ankara'da okulların tatil edilmesini gerektiren bir durum bulunmamaktadır. İyi dersler."

Ankara'da yoğun kar yağışı, hava sıcaklığının düşmesi  nedeniyle 9 Ocak 2017 Pazartsi günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okulları ile kurumlarında eğitim ve öğretime 1 (bir) gün süre ile ara verilip verilmeyeceği ile ilgili Ankara Valiliği tarafından olası yapılacak açıklamalar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz..

ANKARA VALİLİĞİNİN KAR TATİLİ AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Valiliği tarafından 9 Ocak 2017 kar tatiline ilişkin açıklamaları takip etmek için Ankara Valiliğin aşağıdaki twitter adresinden de güncel haberleri görebilirsiniz:

https://twitter.com/ankaravaliligi

İlginizi Çekecek Diğer Konular

ANKARA 19 OCAK 2016 KAR TATİLİ

19 Ocak'ta Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu. Yaşanan son meteorolojik olaylar ve kar yağışı sonucunda Ankara'da yer yer devam eden kar yağışı ve hava sıcaklığının düşmesiyle oluşabilecek buzlanma ihtimaline  karşı 19 Ocak 2016 Salı günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okullarında eğitim ve öğretime ara verilecek mi? 

ANKARA 21 OCAK 2016 KAR TATİLİ

21 Ocak'ta Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu. Yaşanan son meteorolojik olaylar ve kar yağışı sonucunda Ankara'da yer yer devam eden kar yağışı ve hava sıcaklığının düşmesiyle oluşabilecek buzlanma ihtimaline  karşı 21 Ocak 2016 Perşembe günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okullarında eğitim ve öğretime ara verilecek mi? 

ANKARA 22 OCAK 2016 KAR TATİLİ

22 Ocak'ta Ankara'da Okullar Tatil mi olacak? Ankara'da kar tatili yapılacak mı? Yaşanan son meteorolojik olaylar ve kar yağışı sonucunda Ankara'da yer yer devam eden kar yağışı ve hava sıcaklığının düşmesiyle oluşan buzlanma nedeniyle 22 Ocak 2016 Cuma günü Milli Eğitime bağlı temel eğitim ve orta öğretim okullarında eğitim ve öğretime ara verildi. Peki Öğrenciler karne almayacak mı? 22 Ocak 2016 Cuma günü Okulların Tatil olması ile birlikte birinci dönem karneleri nasıl verilecek? 

ANKARA 4 OCAK 2016 KAR TATİLİ

Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu...

ANKARA 19 ŞUBAT KAR TATİLİ

Ankara'da Okullar Tatil mi? Ankara'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru bu...

İSTANBUL 19 ŞUBAT KAR TATİLİ

 İstanbul'da Okullar Tatil mi? İstanbul'da kar tatili olacak mı? Herkesin merakla beklediği soru sonunda yanıt buldu...

HACETTEPE TEKNOKENT OKULLARI ÖĞRENCİ KAYITLARI BAŞLADI

Ankara Hacettepe Teknokent Okulları 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı öğrenci kabul ve kayıt işlemleri 4 Ocak'ta başladı. Bu sene Hacettepe Teknokent Okullarına sadece Anasınıfı, 1. Sınıf ve 2. Sınıf öğrencileri kayıt yapabilecek. Kontenjanların sınırlı olduğu okul kayıtları için detaylara aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2017 ÖZEL OKUL TEŞVİK TERCİH SONUÇLARI

2017 Özel Okul Teşvik Tercih Sonuçları Açıklanıyor! Özel okulda 2017-2018 döneminde eğitim görecek olan  75.000 öğrenciye sağlanacak olan Devlet Teşviği başvuru sonuçları 15 Eylül 2017 Cuma günü  açıklanıyor. Başvuru sonucunuzu öğrenmek için başvuru evrağınızda yer alan "Başvuru Güvenlik Numarası"nı sisteme girebilir ve teşvik alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. 2017 - 2018  Eğitim Öğretim Dönemi teşvik başvuruları ile ilgili olarak detaylar için TIKLAYINIZ...

YÜKSELEN KOLEJİ EĞİTİM ÖĞRETİM KAYIT ÜCRETLERİ

Yükselen Koleji 2016-2017 eğitim öğretim yılı kayıt ücretleri açıklandı. Erken kayıt indiriminden faydalanmak istiyorsanız Mart ayından itibren öğrenci kaydını yapmalısınız. Mart ayından sonra indirim her ay azalarak devam edecektir. Yükselen Koleji kayıt indirimi ve güncel Yükselen Koleji Okul Fiyatları için TIKLAYINIZ.

BİLSEM SINAV SONUÇLARI

BİLSEM - 2016 Grup Tarama Sınav Sonuçları 9 Mart 2016'da açıklanıyor. 3. ve 4. Sınıf düzeyindeki öğrencilerin Grup Tarama Sınavı 14.02.2016 Pazar günü tamamlanmıştı. 2016 BİLSEM Grup Tarama Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ.